image image image image image
* * * * *

Internet Consulting Services

Internet danışmanlığı, internet üzerinden faaliyet göstermek isteyen işletmelerin stratejilerini geliştirmeyi ve bu yolda firmalara, en etkin şekilde danışmanlık hizmeti sunmayı hedefler. Firmaların, internet ortamında pazarlama faaliyetlerini başlatmaları öncesi ve sonrasında çizilecek yol haritası aşama aşama oluşturulur.

Danışmanlar, online satış araçlarının oluşturulması ve yürütülmesi konularında da yardımcı olurlar.

İnternet Danışmanı, firmanın sunmayı planladığı ürün veya hizmetlerin tanımlanması ve daha sonra potansiyel müşterilere hangi yolları kullanması konusunda analiz yaparak bir web stratejisi geliştirmek ve hedefleri gerçekleştirmek üzere tavsiyelerde bulunurlar.

 

Google Rehber

There are no translations available.

Sitenizi Google Rehber'e kayıt etmediniz mi? Sitenizi aramalarda ön plana çıkartmak ve adres bilgilerinizi google rehber'de yayınladığınızda ziyaretçileriniz sizi daha kolay bulabilirler.

 

Internet Reklamcılığı

There are no translations available.

google adwords

Internet Reklamları, İnteraktif doğası gereği hedef kitle üzerinde çabuk etki göstermekte ve firmanızın, ürün ve hizmet kampanyalarına çok hızlı bir dönüş sağlamaktadır. Bununla beraber İnternet Reklamları radyo, televizyon, gazete gibi reklam mecralarının hedeflediği rastgele kitleyi değil, birebir ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen geniş ve kaliteli bir kitleyi kapsamaktadır.


Internet reklamcılığında:

 • Reklamlarınızı, özellikle sizin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan insanlara hedefleyebilirsiniz.
 • Reklamlarınızı, sizden alış veriş yapma olasılığı olmayan kullanıcılara göstermekten kaçınabilirsiniz.
 • Reklam yatırımınızdan maksimum getiriyi elde edebilirsiniz.
 
There are no translations available.

Taksim Dans Kursu

Taksim Dans, Taksim Dans Kursları ve Taksim Dans Kursu kelimeleri için anlaştığımız yeni projemizi faaliyete geçirdik. Taksim'de Afrolatin Dans Kursları bünyesinde faaliyete geçen Taksim Dans Kursu olarak lanse edilen www.taksimdanskursu.com sitesi için yaklaşık 1 ay süre içinde istenilen kelimelerde çıkacak şekilde anlaşılan site için seo çalışmalarını başladı. Emir Web Tasarım olarak Taksim Dans Kurslarını en kısa süre içinde istenilen sıralamaya getireceğimiz gibi ortalama 6 - 8 ay gibi google 1. sayfada kalma garantisine sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seo konusunda daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

There are no translations available.

Aikimode Akademi Aikido Uzak Doğu Savaş Sanatları

sitesi ile seo(arama motoru optimizasyonu) konusunda anlaşıldı.
Aikido Logo Aikido, aikido kursları, aikido kursu, çocuk aikido, çocuklar için aikido kelimesinde Google'da 1. sayfa çalışmasına başlanan Akidome ve Emir Web Tasarım ile 9 aylık bir anlaşma yapıldı. 09 Ekim 2012 günü projeye başlanan firmanın sitesini öncelikle Seo Analiz işleminden geçirilerek Seo yol haritası ve yapılacak olan işlemler belirlendi. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz.
There are no translations available.

İçerik Yönetim Sistemleri (İYS)nin kullanarak, haftanın herhangi bir günü ve saatinde web sayfanız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabildiğiniz, kısacası tüm kontrol ve yönetimin sizde olmasını sağlayan sistemlerdir.

İçerik Yönetim Sistemi'nin sağladığı avantajlar nelerdir?

İçerik Sistemlerinin birkaç özellikleri;

 • 24 / 7 Erişim
 • Kullanımı çok kolaydır.
 • Ekonomiktir.
 • Düzenli olarak bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz.
 • İstekleriniz doğrultusunda genişletilebilir, esnek bir yapısı vardır
 • Php tabanlı bir sistemdir, Mysql veritabanını kullanır
 • Güvenli ve Hızlı yapısı vardır
 • Kendi içinde Çöp kutusu Sistemini barındırır.
 • RSS yayınlarına destek verir
 • Çoklu dil desteği vardır.
 • SEO Desteği vardır.
TürkçeEnglish (United Kingdom)

Poll

Which browser do you use?

Add Your Site

Add Your Site

Our Account Numbers

Garanti Bankasi

Kenan AĞKURT
HAVUZ/AVCILAR
Branch Code: 571
Account No: 6959798
IBAN No: TR310006200070200006959798


En Para

Kenan AĞKURT
Ümraniye
Branch Code: 3663
Account No: 464096
IBAN No: TR790011100000000047464096

Do you want to be first page on Google?

image

Search Engine Optimization

Became adversting model internet reklamcılığı modeli haline gelen arama motoru reklamcılığı alanında 2008 yılından beri Emir Web Tasarım hizmet vermektedir.Firmalara danışmanlık hizmeti vererek gelişen internet dünyasında yer almalarını sağlıyoruz.
image

W3 Standardı Css - Html

W3 Validation standartlarına uyumlu siteler hazırlanması ve sitenizin hatalı kodlardan arındırılması günümüz internet dünyasında prestij olarak kabul edilmekte ve arama motorlarında saygınlık kazanmaktadır.
image

Site içi Optimize

Sitenizi Web 2.0 ve HTML 5 standartları ile kod karmaşasından kurtararak daha hızlı açılmasını sağlayabilir ve bu sayede siteniz çok daha verimli ve tüm işletim sistemleri, mobil sistemleri uyumlu hale getirebilirsiniz.
image

Backlink

Backlink arama motorları için en önemli etken olmak ile birlikte sitenizin üst sıralara çıkmasında çok büyük rol oynamaktadır.Backlink almanın farklı bir rolü daha vardır. Sitenizin reklamını farklı(konu itibariyle sizin sitenizle eşdeğer olan siteler) sitelere verdiğinizde tıklama alarak üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Our Partners

banner