image image image image image
* * * * *

Internet Reklamcılığı

google adwords

Internet Reklamları, İnteraktif doğası gereği hedef kitle üzerinde çabuk etki göstermekte ve firmanızın, ürün ve hizmet kampanyalarına çok hızlı bir dönüş sağlamaktadır. Bununla beraber İnternet Reklamları radyo, televizyon, gazete gibi reklam mecralarının hedeflediği rastgele kitleyi değil, birebir ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen geniş ve kaliteli bir kitleyi kapsamaktadır.


Internet reklamcılığında:

 • Reklamlarınızı, özellikle sizin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan insanlara hedefleyebilirsiniz.
 • Reklamlarınızı, sizden alış veriş yapma olasılığı olmayan kullanıcılara göstermekten kaçınabilirsiniz.
 • Reklam yatırımınızdan maksimum getiriyi elde edebilirsiniz.

Devamını Oku: Internet Reklamcılığı

 

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO(Search Engine Optimization) Nedir?

SEO Arama motoru optimizasyonu için kullanılan ve ingilizce olarak search engine optimization kelimesinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe olarak AMO olarak kullanılsa da seo olarak daha yaygındır.Firmaların istediği Google, Bing, Yandex gibi Arama motorlarında ilk sırada olmaktır. Milyonlarca insanların ziyaret ettiği Google da ilk sırada olmak çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Devamını Oku: Arama Motoru Optimizasyonu

 

W3C Validation nedir?

World Wide Web Consortium (W3C) uluslararası bir topluluktur, internetteki web standartlarını belirleyen servistir. V3C Validation standartları HTML programlama dilinin yaratıcısı Tim Berners Lee tarafından geliştirilmiştir.

Html Validator

W3C Standardı Web Siteleri için Web Standartlarını belirleyen tüm dünya kuruluşları tarafından kabul gören bir servistir.

Devamını Oku: W3C Validation nedir?

 

Google Rehber

Sitenizi Google Rehber'e kayıt etmediniz mi? Sitenizi aramalarda ön plana çıkartmak ve adres bilgilerinizi google rehber'de yayınladığınızda ziyaretçileriniz sizi daha kolay bulabilirler.

Devamını Oku: Google Rehber

 

Sayfa 1 - 3

Taksim Dans Kursu

Taksim Dans, Taksim Dans Kursları ve Taksim Dans Kursu kelimeleri için anlaştığımız yeni projemizi faaliyete geçirdik. Taksim'de Afrolatin Dans Kursları bünyesinde faaliyete geçen Taksim Dans Kursu olarak lanse edilen www.taksimdanskursu.com sitesi için yaklaşık 1 ay süre içinde istenilen kelimelerde çıkacak şekilde anlaşılan site için seo çalışmalarını başladı. Emir Web Tasarım olarak Taksim Dans Kurslarını en kısa süre içinde istenilen sıralamaya getireceğimiz gibi ortalama 6 - 8 ay gibi google 1. sayfada kalma garantisine sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seo konusunda daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Aikimode Akademi Aikido Uzak Doğu Savaş Sanatları

sitesi ile seo(arama motoru optimizasyonu) konusunda anlaşıldı.
Aikido Logo Aikido, aikido kursları, aikido kursu, çocuk aikido, çocuklar için aikido kelimesinde Google'da 1. sayfa çalışmasına başlanan Akidome ve Emir Web Tasarım ile 9 aylık bir anlaşma yapıldı. 09 Ekim 2012 günü projeye başlanan firmanın sitesini öncelikle Seo Analiz işleminden geçirilerek Seo yol haritası ve yapılacak olan işlemler belirlendi. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemleri (İYS)nin kullanarak, haftanın herhangi bir günü ve saatinde web sayfanız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabildiğiniz, kısacası tüm kontrol ve yönetimin sizde olmasını sağlayan sistemlerdir.

İçerik Yönetim Sistemi'nin sağladığı avantajlar nelerdir?

İçerik Sistemlerinin birkaç özellikleri;

 • 24 / 7 Erişim
 • Kullanımı çok kolaydır.
 • Ekonomiktir.
 • Düzenli olarak bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz.
 • İstekleriniz doğrultusunda genişletilebilir, esnek bir yapısı vardır
 • Php tabanlı bir sistemdir, Mysql veritabanını kullanır
 • Güvenli ve Hızlı yapısı vardır
 • Kendi içinde Çöp kutusu Sistemini barındırır.
 • RSS yayınlarına destek verir
 • Çoklu dil desteği vardır.
 • SEO Desteği vardır.
Türkçe (Türkiye)English (United Kingdom)

Anket

Hangi arama motorunu kullanıyorsunuz?

Sitenizi Ekleyin

Siteni Ekle

Hesap Numaralarımız

Garanti Bankasi

Kenan AĞKURT
HAVUZ/AVCILAR Şubesi TL Hesabı
Şube Kodu:702
Hesap No:6959798
IBAN No:TR310006200070200006959798


En Para

Kenan AĞKURT
Ümraniye Şubesi TL Hesabı
Şube Kodu: 3663
Hesap No: 464096
IBAN No: TR790011100000000047464096


Google' da 1. Sırada olmak mı istiyorsunuz?

image

Arama Motoru Optimizasyonu

Bir internet reklamcılığı modeli haline gelen arama motoru reklamcılığı alanında 2008 yılından beri Emir Web Tasarım hizmet vermektedir.Firmalara danışmanlık hizmeti vererek gelişen internet dünyasında yer almalarını sağlıyoruz.
image

W3 Standardı Css - Html

W3 Validation standartlarına uyumlu siteler hazırlanması ve sitenizin hatalı kodlardan arındırılması günümüz internet dünyasında prestij olarak kabul edilmekte ve arama motorlarında saygınlık kazanmaktadır.
image

Site içi Optimize

Sitenizi CSS3 ve HTML5 standartları ile kod karmaşasından kurtararak daha hızlı açılmasını sağlayabilir ve bu sayede siteniz çok daha verimli ve tüm işletim sistemleri, mobil sistemleri uyumlu hale getirebilirsiniz.
image

Backlink

Backlink arama motorları için en önemli etken olmak ile birlikte sitenizin üst sıralara çıkmasında çok büyük rol oynamaktadır.Backlink almanın farklı bir rolü daha vardır. Sitenizin reklamını farklı(konu itibariyle sizin sitenizle eşdeğer olan siteler) sitelere verdiğinizde tıklama alarak üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Çözüm Ortaklarımız

banner